Al Wilson schudol za rok viac ako 50 kíl a vyhral kulturistickú súťaž

Feb 19, 2015

Keď Al zistil, že čakajú s Angelou (jeho manželkou) druhé dieťa, vážil skoro 130 kíl. O rok neskôr vyhral svoju prvú kulturistickú súťaž pri váhe len 76 kíl. Málokto by si myslel, že tento 27 ročný muž mal roky psychické problémy a dokonca sa raz pokúsil spáchať samovraždu.

Al pracuje v centre voľného času, kde je obklopený fit ľuďmi celé dni. Vedel, čo má spraviť pre to, aby schudol a dostal sa do formy. Chýbala mu však motivácia začať s premenou. Keď mu jeho manželka Angela povedala, že čakajú druhé dieťa, povedal si, že teraz je ten správny čas začať so sebou niečo robiť.

Zo 127 kíl schudol na 76 za jeden rok.
 
"Keď som mal skoro 130 kíl, mal som zdravotné problémy. Ťažko sa mi dýchalo a boleli ma kĺby. Okrem toho som mal zo seba zlý pocit, že nie som dobrým vzorom pre svoje deti."

 

"Najprv som začal chodiť von so psom na prechádzky. Neskôr sme chodili behávať a bicyklovať. Behanie a bicykel som zaraďoval každý deň ráno a večer. Vstávam 5:30 ráno, aby som stihol ranný tréning pred prípravou jedla pre deti do školy. Zdravý životný štýl sa stal súčasťou našej rodiny."

"Angela mi bola veľkou oporou. Počas premeny sme nechodievali jesť mimo domu do reštaurácií, ale varím jej doma. Syn sa ma začal pýtať, ktoré potraviny sú zdravé a ktoré nie, aby si mohol vybrať tie správne."