FIT CHICK #3 Stephanie - najsympatickejšia žena fitness priemyslu

May 25, 2015

Poznáš Stephanie? Podľa mena asi nie, ale fotky si isto už niekde videl. Fotky tejto krásnej Rakúšanky sa šíria virálne po sociálnych sieťach. Prečo? Pozri sa na fotky a bude ti to jasné. Steph patrí medzi najkrajšie ženy fitness priemyslu. Najväčší rozruch spravilo toto video.

Poďme sa pozrieť na to, ako sa dostala ku cvičeniu a ako vybudovala telo do dnešnej podoby. Od detstva bola športový typ. Venovala sa jazdeniu na koni, gymnastike a atletike a popri tom cvičila vo fitku. Motivovali ju ostatné ženy, na ktoré denne pozerala a motivovali ju makať na sebe stále viac a viac. Časom sa dostala na prvú súťaž, ktorú vyhrala a tam sa začala jej kariéra a láska k tomuto športu.

 

Najradšej cvičí zadok, ramená a brucho. Geneticky ma danú veľmi jemnú a chudú postavu a preto sa snaží nabrať čo najviac svalov hlavne na nohách. Aj na mužoch aj na ženách si všíma hlavne pekne tvarované brucho.

Mimo sezóny keď nie je v príprave na súťaž zaraďuje do tréningu dva 40 minútové tréningy kardia, kde robí hlavne beh do kopca. Celé telo precvičí dvakrát za týždeň a nohy raz. Počas leta ju na páse vo fitku nehľadaj, behá vonku na čerstvom vzduchu v prírode alebo po schodoch. Len počas zimy cvičí na stepperi, ktorý používa aj na zlepšenie zadku

 

V diéte4 jedlá za deň a najčastejšie jedáva ovsené vločky, ryžové chlebíky, vaječnú omeletu z bielok a dáva si pozor na to, aby pila dosť vody. V zásobe má vždy vajcia, ovsené vločky, mäso (hlavne kuracie), šalát, ryby (tuniak a losos), ryžu, zemiaky a arašidy. Najobľúbenejší cheat-meal sú sladkosti, pizza a zmrzlina

 

Jedálniček vyzerá asi takto:

Raňajky: Kaša z ovsených vločiek s kokosom, medom a k tomu pohár vody s BCAA

Obed: Arašidy, kešu a makadamové oriešky

Predtréningové jedlo: Banán

Potréningové jedlo: Proteín, BCAA a údený losos

Olovrant: Tuniakový šalát a kazeínový proteín

Večera: Grilované kuracie mäso alebo ryba so zeleninou (paradajky, brokolica, mrkva, zemiaky) a voda s BCAA

 

Najobľúbenejší fitness receptmuffiny z 250 tvarohu, 200g proteínu, 4 bielok, 2 žĺtok, prášku na pečenie a ovocia alebo orieškov na ozdobenie.

Akú radu odporúča Stephanie všetkým ľudom snažiacim sa zlepšiť svoje telo?

"Najdôležitejšia vec je cieľavedomosť a sústredenie sa na cieľ. Sila nepochádza z fyzickej časti človeka ale z nezlomnej vôle niečo dosiahnuť!"

 

Obľúbený výrok:

"Cestu si nájdem alebo spravím."