FIT GUY #9 Zac Ansley - z dola nahor

May 29, 2016

Mnoho kulturistov sa zrodilo len vďaka tomu, že boli v detstve utláčaní a šikanovaní. Jedným z nich je aj brit Zac. Tiež patril medzi 40 kilových "kostlivcov", ktorých si doberali starší spolužiaci. Zacova psychika dostávala v detstve poriadne zabrať. Jediná možnosť, ako to zmeniť bolo začať s cvičením. A pri pohľade na fotky je jasné, že Zac má talent a dobré genetické predispozície pre tento šport.

 

Dnes si žije svoj sen. Ženy, ktoré ho predtým vysmievali sa mu teraz ozývajú a snažia sa ho získať. Nemajú ale šancu. Zac je šťastne zadaný s britkou Abbie

 

Raz dokonca dostal veľmi divokú ponuku. Herec, ktorého nechcel menovať mu ponúkol trištvrte milióna amerických dolárov za spoločný sex. Samozrejme, odmietol to a povedal, že peniaze si zarobí aj inak. Podľa toho, koľko má na sociálnych sieťach fanúšikov je jasné, že vďaka reklame zarobí každý mesiac slušný balík peňazíNa instagrame a facebooku sa fotí s fitness produktmi a za to dostáva tučné odmeny. Čo viac si človek môže priať?

Zacove odporúčanie pre tých, ktorí tiež chcú zmeniť svoj život je: "Ak si veríš, dokážeš to. Makaj viac ako kedykoľvek predtým, jedz lepšie ako predtým. Buď trpezlivý, mysli na cieľ a hlavne sa nikdy nevzdávaj."

 

Odporúčam sledovať jeho Facebook profil, kde často odpovedá a dissuje haterov. Občas je to veľmi zábavné :)