Nechal ju kvôli nadváhe - vrátila mu to aj s úrokmi

Jan 25, 2016

Poznáš to. Mnohí sa po tom, ako si nájdu partnera prestanú o seba starať a začnú jesť a priberať. To isté sa stalo aj Nadine, ktorú opustil jej priateľ kvôli nadváhe. Začali spolu chodiť keď mali 17 rokov a vydržalo im to niekoľko rokov. Neskôr začalo Timovi vadiť, že chodí so ženou, ktorá nespĺňala ideál ženskej krásy.

Rozmýšľaš nad tým, prečo sa vôbec zrodila v Timovej hlave takáto myšlienka? Ako to už väčšinou býva, jeho kamaráti si z nej robili nepekné žartíky o tom, aká je tučná. Rozišli sa a Tim si našiel opak Nadine - až priveľmi chudú ženu.

Nadine sa neľutovala a neutápala žiaľ v Coca Cole a čokoláde. Začala googliť, ako sa dostať do formy. Kúpila si športové oblečenie, permanentku a začala s premenou.

Jej prvým krokom bolo vyradenie alkoholu a sladených nápojov. Pridala k tomu aj pravidelný tréning a po 8 mesiacoch váha ukázala o 40 kíl menej. V tomto období narazila v miestnom obchode na Timovu novú priateľku a tá ju ani nespoznala.

Nadine si medzi časom našla nového priateľa, s ktorým zdieľajú vášeň v cvičení. Ako by sa to celé dalo zhrnúť? Záver je jednoduchý - Nadine vďaka rozchodu zmenila nie len výzor, ale aj celý život a dokonale sa pomstila Timovi, ktorý asi dodnes ľutuje ich rozchod.