FIT CHICK #10 Pamela - devätnásťročný zázrak instagramu

Mar 9, 2016

Má 19 rokov a na instagrame viac ako dva milióny followerov. Mladá Pamela sa počas krátkej doby stala senzáciou instagramu. Jej úspech ale určite nemožno pokladať za náhodu. Ak si pozrieš jej fotky a príspevky, musí ti byť hneď jasné, že táto slečna musela a stále musí veľmi tvrdo makať aby svoje telo udržiavala v takej exkluzívnej forme.

 

Jej motiváciou sú podľa nej samej príbehy rôznych úspešných ľudí, no hlavne jej vlastné sny. Tvrdí, že je rozdiel na svoje sny myslieť a dať ich do nejakej formy, napríklad čo len ich niekde napísať. Osobne sa vie oveľa viac motivovať ak môže svoje sny „uchopiť“ do vlastných rúk.

Z ľudí v jej živote ju najviac vždy motivovala a naučila tak ako mnohých jej mama. Podľa nej sa naučila byť samostatnou a silnou ženou, za čo jej je navždy vďačná.

 

 

A ako vyzerá jej tréningový plán? Ten je špecifický podľa jej povolania. Tréningu nôh a zadku venuje osobitnú pozornosť.

Pondelok - sedacie svaly

Utorok - hamstringy

Streda - vrchná časť tela

Štvrtok - kvadricepsy

Piatok - tréning celého tela

Sobota - oddych

Nedeľa - oddych

 

Medzi jej najobľúbenejšie cviky patria drepy, výpady a výstupy práve preto, lebo perfektne vytvarujú jej najobľúbenejšiu časť tela - nohy a zadok. Jej najobľúbenejším cvikom sú ale hip thrusts, o ktorých sme už niekoľko krát písali aj my a preferuje ho väčšina modeliek ako dokonalý cvik pre tvarovanie sedacích svalov.

Čo sa jej jedálníčka týka, tak ten denne pozostáva zo štyroch, piatich jedál. Základom je kuracie mäso, vajíčka, zo zeleniny hlavne špenát, mrkva a špargľa. Ž doplnkov výživy používa len aminokyseliny a vitamíny na podporu imunity.