FIT GUY #6 Nightmare - badass z Undisputed 4

Nov 5, 2015

Pozeráš na fotky a hovoríš si, že asi by nebolo najlepšie stretnúť tohto obra v tmavej uličke? To by nechcel asi nikto. Tento obor sa volá Martyn Ford. Nie vždy vyzeral ako Hulk. Pár rokov dozadu vyzeral ako bežný chudý chalan a neskôr prepol na beast-mode a pribral až na aktuálnych 150 kíl.

V osemnástich rokoch si zranil koleno, neskôr začal behávať a schudol 75 kíl. Dostal sa na hranicu 4% telesného tuku. Vtedy si povedal, že chce byť veľký - zmenil tréning, stravu a začal naberať nové kilá. V tom čase spoznal filmových režisérov, ktorí v ňom uvideli potenciál. Kto dokáže zahrať lepšieho motherfuckera ako 150 kilový potetovaný Martyn?

Najprv skúšal šťastie na kastingu do filmu James Bond, kde neuspel. Stretol tam však agenta, ktorý mu dohodil školu herectva a neskôr aj prvú filmovú rolu. Teraz dokončil nahrávanie vo filme Undisputed 4, kde bude mať meno "Nightmare"

Najväčší problém pre Martyna bola vždy strava. Pri jeho výške 203 cm vedel, že musí nabrať aspoň na 140 kíl, aby bol veľký. Čo to znamená v praxi? Denný príjem niekedy až 7000 kalórií. Skús si spočítať, koľko jedla to je. Martyn nosí krabičky s jedlom všade so sebou a dodržuje prísny režim.

Keď sa Martyna pýtali, akú radu by dal nováčikom, odpovedal: "Najlepšia rada akú ti môžem dať je - uč sa, hľadaj a čítaj veci o cvičení. Veľa ľudí nabehne do tréningového kolobehu a myslia si, že cvičenie stačí. Dnes je veľa možností ako sa niečo naučiť o cvičení. Veľmi ti to pomôže v napredovaní."