Tento tréner pribral a znova schudol viac ako 30 kíl, aby dokázal pochopiť svojich klientov

Oct 14, 2014

Drew Manning pracuje ako osobný tréner a asi ako jediný na svete si vyskúšal takýto pokus, aby dokázal lepšie pochopiť problémy jeho klientov. Z vysekaných 87 kíl nabral až na neskutočných 120 kíl! Celé naberanie mu trvalo len 6 mesiacov. Ďalších 6 mesiacov tvrdo pracoval na tom, aby sa vrátil do pôvodnej formy a ako vidíte, podarilo sa mu to.

Ako vyzerala Drewova naberacia fáza? Jednoducho - prestal cvičiť a jesť kvalitné a zdravé potraviny. Napchával sa polotovarmi, pizzou, sladenými nápojmi a množstvom cukrov. Fast food si doprial 2x týždenne. Chudnutie začal tým, že najprv zmenil jedálniček a po mesiaci sa vrátil naspäť do posilňovne k činkám.

 

Takto vyzeral v 26-tom týždni. Ručička váhy ukazovala vtedy až 120 kíl.

Pýtate sa, aký mal na toto dôvod? Podľa jeho slov chcel len skúsiť, aké je to žiť s nadváhou. Nikdy predtým nemal nadváhu a preto chcel zistiť, ako sa to prejaví na jeho fyzickom a psychickom zdraví. Až teraz po tomto pokuse si uvedomil, aké to je žiť s kilami navyše a ako to jeho klienti vnímajú.

Aké boli Drewove najväčšie problémy v naberacom období? Hlavne letargia, nedostatok sebadôvery a lenivosť. Taktiež nemal žiadnu energiu na práce okolo domu. Čo bolo ale najhoršie? Podľa Drewa to bol moment, keď videl plakať svoju 2-ročnú dcéru, lebo sa s ňou nevládal kvôli nadváhe hrať.

Počas tejto ročnej transformácie sa mu menil obvod pása z počiatočných 86cm až na 122cm. Na vrchole naberacej fázy mal problémy s vysokým krvným tlakom a s vysokou hladinou cholesterolu.

 

Takto vyzeral Drew v 52-hom týždni. Opäť v pôvodnej forme.

Celú transformáciu si môžete pozrieť na tomto videu: