FIT CHICK #7 Valeria Ammirato - exotika z Nemecka

Dec 31, 2015

Pri pohľade na Valeriine fotky ťa asi ani vo sne nenapadne, že by mohla byť z Európy. Väčšina ľudí tipuje, že pochádza z Južnej Ameriky. Prekvapením je, že sa táto južansky vyzerajúca žena sa narodila v nemeckom Kolíne

Valeria má dnes 29 rokov a počas jej relatívne krátkej kariéry v kategórii bikini dosiahla mnoho úspechov. Jej kariéra odštartovala pred piatimi rokmi. Vtedy sa za extrémne krátky čas vypracovala na svetovú špičku a dostala sa do povedomia rozhodcov, ale aj bežných ľudí. V roku 2012 vyhrala na súťaži Olympia Amateur Bikini a o rok neskôr si odniesla zlatú medailu zo súťaže World Championship. Rovnako sa zúčastnila po získaní profi karty aj českej súťaže EVLS Prague PRO.

 

Aký vyzerá jej tréningový plán?

 

Pondelok - nohy

Utorok - chrbát a triceps + 1,5 hod spinning

Streda - ramená a brucho

Štvrtok - 2 hodiny spinning

Piatok - voľno

Sobota - voľno

Nedeľa - prsia a biceps

Valeria nezabúda na hip thrust. Aj vďaka nemu má zadok guľatý a plný.

 

Obľúbené motto: „One should not separate oneself  from one’s  illusions: when they’re gone, you will continue to exist but have ceased to live.“

 
Ver v seba samého bez ohľadu na to, čo hovoria ostatní.

 

Valeriin jedálniček pozostáva hlavne z morčacieho mäsa a rýb. Občas doplní bielkoviny proteínovou tyčinkou. Príjem bielkovín si drží relatívne vysoko, prijíma bežne až 3g bielkovín na 1kg váhy. Pri jej váhe približne 50 kíl je to asi 150g bielkovín denne.

Nakoľko je sponzorovaná od výrobcov doplnkov výživy, naplno využíva aminokyseliny, proteín - srvátková aj kazeínový, spaľovač a kreatín.

Pre väčšinu ľudí sú Nemecko a Rakúsko krajiny s nepeknými ženami. Valeria a Stephanie priemer týchto krajín výrazne zvyšujú.

Sledovať ju môžeš na FB stránke alebo na jej instagrame.